Udrażnianie kanalizacji

W arsenale naszych usług mamy sprawne i szybkie udrażnianie kanalizacji. Teren naszych prac to Warszawa i województwo mazowieckie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do walki z totalnie zatkaną rurą. Zarówno tą cienką wewnątrz budynku jak i dużymi średnicami poza budynkiem biegnącymi do szamba czy kanalizacji.

Poniżej prezentujemy Państwu zakres naszych usług: 

udrażnianie umywalki, WC, zlewozmywaka, pion. 

Realizujemy każde zgłoszenie do awarii urządzeń sanitarnych z których korzystanie jest niekomfortowe z lub wręcz niemożliwie. Nie stosujemy techniki typu „partyzantka”(kret, sprężyna ręczna lub przepychaczka). My demontujemy system odprowadzania i czyścimy kolejno każdą część. Uzyskujemy pewność drożności na poziomie >100%. Do bardziej złożonej trudności uruchamiamy nasze specjalne zaplecze techniczne, gwarantujące sukces.

kanalizacja deszczowa - mamy doświadczeniejak skutecznie przywrócić do stanu używalności system odprowadzania deszczówki. Począwszy od wyczyszczenia rynien na dachu poprzez udrożnienie rur rynnowych, magistrali podziemnej, kratek, odstojników. W ten sposob dotrzemy do zbiorników deszczowych lub kanalizacji burzowej, uzyskując idealny prześwit. Dysponując specjalistycznym sprzętem, narzędziami oraz wiedzą nie aranżujemy posesji klienta na poligon doświadczalny czy szkołę orłów. Działamy pewnie i skutecznie. Po nas się nie poprawia.

prace profilaktyczne, konserwatorskie - niemal każdy z nas wychodzi z założenia „dobrze jest, nie trza psuć”. Nie do końca jest to zgodne z prawdą. Jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Wykonujemy przeglądy instalacji kanalizacyjnej, hydraulicznej i gazowej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, natychmiast możemy przystąpić do naprawy. Wczesne wykrycie usterki i naprawa jest znacznie tańsza, poza tym mamy kontrolę nad czasem. Ujawnienie się usterki w nocy, gdy jesteśmy w pracy, podczas imprezy, potrafi spotęgować koszty w postaci zniszczenia sprzętu domowego, wyposażenia czy wystroju. Zatkana rura może nam kompletnie popsuć przyjęcie.

konserwacja przydomowych oczyszczalni - posiadając beztlenową oczyszczalnię z drenażem musimy pamiętać o corocznym zabiegu jej czyszczenia. Nadmierne nagromadzenie osadu organicznego powoduje z czasem zatykanie drenów rozsadzających oraz „zarastanie” rur kanalizacyjnych. Konserwacja w naszym „wydaniu” polega na wypompowaniu zawartości zbiornika, ale nie do końca. Zostawiamy kilkadziesiąt litrów, umożliwiając tym samym, dalszą egzystencję istniejących i rozwój nowych kultur bakterii. Uzupełnimy lub przypomnimy o uzupełnieniu biopreparatów. Filtr porowaty (koszyk) czyścimy z odfiltrowanych ,pozostałych frakcji nie uległych bio-rozkładowi. Nie płuczemy filtra intensywnie żeby nie pozbawić go utworzonej przez bakterie błony biologicznej. Urządzeniem hydrodynamicznym (wuko) odtykamy otwory drenażowe. Płuczemy dreny z zalegającego mułu. Kontrolujemy, system odprowadzania gazów z komór (metan, siarkowodór,CO2). Na życzenie klienta, profilaktycznie wyczyścimy rury doprowadzające ścieki od domu do oczyszczalni. Zabieg ten jest dużo tańszy "teraz", ponieważ jesteśmy ze sprzętem na miejscu, niż przyjazd extra w przypadku awarii. Udzielimy krótkich wskazówek eksploatacyjnych.

udrożnianie kanalizacji w podziemnych garażach - przygotowani jesteśmy do prac związanych z konserwacją lub przywróceniem drożności instalacji odprowadzającej wodę z garaży i pomieszczeń położonych pod budynkami czy poniżej gruntu.Udrożnimy kanalizację odwodniającą, wyczyścimy separatory i studzienki z zalegającego szlamu, błota, piachu. Wywieziemy zawartość zbiorników gromadzących wodę.

Skuteczne udrażnianie kanalizacji to nasz chleb powszedni.

Dotknięci problemem logopedycznym nie potrafimy wyartykułować - „nie da się”.