Wszystko o ogrzewaniu podłogowym

Ogrzewanie podłogowe to coraz chętniej wybierany sposób na dostarczenie ciepła w polskich domach. Jego popularność wynika przede wszystkim z wielu zalet.
Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga montażu kaloryferów na ścianach. Ogrzewanie podłogowe pod panelami daje możliwość lepiej zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów aranżacji wnętrza, bez konieczności uwzględniania wiszących grzejników. Dostarcza ciepło równomiernie, całą powierzchnią podłogi, co jest bardzo miłe dla stóp.

Więcej “Wszystko o ogrzewaniu podłogowym”

Zawód Hydraulik

Czym zajmuje się hydraulik?

Głównym zadaniem w zawodzie hydraulika jest zamontowanie instalacji oraz dbanie o jej prawidłowe funkcjonowanie. Dokonywane są również regularne przeglądy sieci rur doprowadzających do domów, budynków oraz zakładów przemysłowych, ciepłą i zimą wodę, gaz oraz odprowadzających ścieki. Więcej “Zawód Hydraulik”

Jak udrożnić rury kanalizacyjne?

Zanim podpowiemy , jak udrażniać rury, trzeba powiedzieć kilka słów o przyczynach zapychania się rur kanalizacyjnych.

Może być to spowodowane błędami popełnionymi już na etapie projektowania instalacji lub w jej wykonawstwie. Kłopoty z niedrożną kanalizacją mogą się pojawić, jeśli np. średnice przewodów są zbyt małe, gdy zastosowano za dużą ilość kolanek w podejściach pod przybory lub też nie uwzględniono należytych spadków przewodów instalacyjnych.

Więcej “Jak udrożnić rury kanalizacyjne?”