W arsenale naszych usług mamy sprawne i szybkie udrażnianie kanalizacji. Teren naszych prac to Warszawa i województwo mazowieckie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do walki z totalnie zatkaną rurą. Zarówno tą cienką wewnątrz budynku jak i dużymi średnicami poza budynkiem biegnącymi do szamba czy kanalizacji.

Poniżej prezentujemy Państwu zakres naszych usług:

Udrażnianie umywalki, WC, zlewozmywaka, pion.
Realizujemy każde zgłoszenie do awarii urządzeń sanitarnych z których korzystanie jest niekomfortowe z lub wręcz niemożliwie. Nie stosujemy techniki typu „partyzantka”(kret, sprężyna ręczna lub przepychaczka). My demontujemy system odprowadzania i czyścimy kolejno każdą część. Uzyskujemy pewność drożności na poziomie >100%. Do bardziej złożonej trudności uruchamiamy nasze specjalne zaplecze techniczne, gwarantujące sukces.

Kanalizacja deszczowa.
Mamy doświadczenie jak skutecznie przywrócić do stanu używalności system odprowadzania deszczówki. Począwszy od wyczyszczenia rynien na dachu poprzez udrożnienie rur rynnowych, magistrali podziemnej, kratek, odstojników. W ten sposob dotrzemy do zbiorników deszczowych lub kanalizacji burzowej, uzyskując idealny prześwit. Dysponując specjalistycznym sprzętem, narzędziami oraz wiedzą nie aranżujemy posesji klienta na poligon doświadczalny czy szkołę orłów. Działamy pewnie i skutecznie. Po nas się nie poprawia.

Prace profilaktyczne, konserwatorskie.
Niemal każdy z nas wychodzi z założenia „dobrze jest, nie trza psuć”. Nie do końca jest to zgodne z prawdą. Jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Wykonujemy przeglądy instalacji kanalizacyjnej, hydraulicznej i gazowej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, natychmiast możemy przystąpić do naprawy. Wczesne wykrycie usterki i naprawa jest znacznie tańsza, poza tym mamy kontrolę nad czasem. Ujawnienie się usterki w nocy, gdy jesteśmy w pracy, podczas imprezy, potrafi spotęgować koszty w postaci zniszczenia sprzętu domowego, wyposażenia czy wystroju. Zatkana rura może nam kompletnie popsuć przyjęcie.

Konserwacja przydomowych oczyszczalni.
Posiadając beztlenową oczyszczalnię z drenażem musimy pamiętać o corocznym zabiegu jej czyszczenia. Nadmierne nagromadzenie osadu organicznego powoduje z czasem zatykanie drenów rozsadzających oraz „zarastanie” rur kanalizacyjnych. Konserwacja w naszym „wydaniu” polega na wypompowaniu zawartości zbiornika, ale nie do końca. Zostawiamy kilkadziesiąt litrów, umożliwiając tym samym, dalszą egzystencję istniejących i rozwój nowych kultur bakterii. Uzupełnimy lub przypomnimy o uzupełnieniu biopreparatów. Filtr porowaty (koszyk) czyścimy z odfiltrowanych ,pozostałych frakcji nie uległych bio-rozkładowi. Nie płuczemy filtra intensywnie żeby nie pozbawić go utworzonej przez bakterie błony biologicznej. Urządzeniem hydrodynamicznym (wuko) odtykamy otwory drenażowe. Płuczemy dreny z zalegającego mułu. Kontrolujemy, system odprowadzania gazów z komór (metan, siarkowodór,CO2). Na życzenie klienta, profilaktycznie wyczyścimy rury doprowadzające ścieki od domu do oczyszczalni. Zabieg ten jest dużo tańszy "teraz", ponieważ jesteśmy ze sprzętem na miejscu, niż przyjazd extra w przypadku awarii. Udzielimy krótkich wskazówek eksploatacyjnych.

Udrożnianie kanalizacji w podziemnych garażach.
Przygotowani jesteśmy do prac związanych z konserwacją lub przywróceniem drożności instalacji odprowadzającej wodę z garaży i pomieszczeń położonych pod budynkami czy poniżej gruntu.Udrożnimy kanalizację odwodniającą, wyczyścimy separatory i studzienki z zalegającego szlamu, błota, piachu. Wywieziemy zawartość zbiorników gromadzących wodę.

Skuteczne udrażnianie kanalizacji to nasz chleb powszedni.

Dotknięci problemem logopedycznym nie potrafimy wyartykułować - „nie da się”.

Nasze usługi realizujemy we wszystkich stołecznych dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Wola, Bielany, Praga, Wawer, Bemowo, Włochy, Targówek, Żoliborz, Białołęka, a także w miejscowościach sąsiadujących z Warszawą (Sulejówek, Marki, Wołomin, Kobyłka, Mińsk-Mazowiecki)

3 powody, dla których warto wezwać nas do udrożnienia kanalizacji w Warszawie

Z doświadczenia wiemy, że samodzielne próby przepychania zatkanych rur zamiast poprawić sytuacje, bardzo często skutkują jej dodatkowym pogorszeniem. Z tego powodu, najlepszym, co w awaryjnej sytuacji można zrobić, jest wezwanie specjalistów dysponujących doświadczeniem oraz odpowiednim sprzętem. I chociaż, jeśli chodzi o udrażnianie rur Warszawa jest dużym rynkiem, oferującym szeroki wybór firm hydraulicznych, my polecamy nasze usługi z trzech istotnych powodów.

1. Pogotowie kanalizacyjne czynne 24/7

Dojedziemy do Państwa o każdej porze dnia i nocy. Jak pokazuje praktyka, duża liczba awarii sanitarnych oraz kanalizacyjnych ma miejsce po godzinach pracy, a także w weekendy, święta lub dni wolne. Nasi klienci nie muszą czekać do poniedziałku na wizytę fachowca. Wystarczy jeden telefon o dowolnej godzinie, by samochód serwisowy opatrzony logotypem naszej firmy dotarł do Państwa w dowolne miejsce w stolicy. Szybko i sprawnie naprawimy usterkę, nie pozostawiając po sobie ani wykonanej przez nas pracy żadnych śladów.

2. Błyskawiczne naprawy w przystępnych cenach

Bez względu na to, czy wezwą nas Państwo do usunięcia dowolnej innej awarii, czy zlecą naszym pracownikom udrażnianie rur kanalizacyjnych Warszawa stanowi obszar, na którym zapewnimy kompleksową pomoc. Klientom gwarantujemy szybki dojazd na miejsce awarii, niezależnie od tego, czy zamieszkują Państwo Wawer, Ochotę, Wolę, czy Ursynów. Prace wykonujemy sprawnie i niedrogo, oferując jedne z najatrakcyjniejszych stawek w mieście. Naszym priorytetem – obok profesjonalnego usuwania usterek – jest Państwa pełne zadowolenie, które może zapewnić wyłącznie kompromis pomiędzy dobrze i niedrogo wykonaną usługą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

3. Nowoczesne metody, niezawodny sprzęt

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, niezawodnych technologii, jesteśmy w stanie przywrócić instalację kanalizacyjną do stanu sprzed awarii, oszczędzając stresu oraz nerwów naszym. Jeśli chodzi o przepychanie rur Warszawa to miasto, w którym każdą interwencję poprzedza kompleksowa diagnostyka instalacji. Wszystko po to, by znaleźć przyczynę awarii, a także zastosować najlepszy sposób jej usunięcia. W tym celu wykonujemy m.in. inspekcje kanalizacji. Do najtrudniejszych przypadków używamy systemu ciśnieniowego WUKO, pozwalającego efektywnie i bezpiecznie udrażniać nawet najmocniej zatkane rury, odpływy oraz podejścia.

Skuteczne przepychanie rur Warszawa – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Osobom chcącym zlecić udrażnianie kanalizacji Warszawa daje szeroki wybór firm i specjalistów, jednak tylko HYDROKANGAZ zapewnia kompleksowe i szybkie naprawy w tak atrakcyjnych cenach. Działamy w rejonie do 100 km od stolicy, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy wszystkich stołecznych dzielnic, ale również okolicznych miast oraz miejscowości wchodzących w skład Aglomeracji Warszawskiej. Szybkie naprawy są naszą domeną, a zadowolenie klienta – największym priorytetem.

Udrażnianie rur Warszawa – co jeszcze oferujemy?

Szeroki zakres usług, które oferujemy jako pogotowie kanalizacyjne, to nie tylko standardowe przepychanie rur. Do katalogu usług wykonywanych w ramach awaryjnych interwencji zaliczają się m.in.:

- czyszczenie kanalizacji: pionów, poziomów, syfonów,

- bieżące naprawy instalacji hydraulicznych,

- inspekcje wideo kanalizacji,

- naprawę oraz podłączanie armatury,

- ciśnieniowe udrażnianie rur – WUKO Warszawa,

- wszelkie pozostałe naprawy i remonty instalacji sanitarnych.