W arsenale naszych usług mamy sprawne i szybkie udrażnianie kanalizacji. Teren naszych prac to Warszawa i województwo mazowieckie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do walki z totalnie zatkaną rurą. Zarówno tą cienką wewnątrz budynku jak i dużymi średnicami poza budynkiem biegnącymi do szamba czy kanalizacji.

Poniżej prezentujemy Państwu zakres naszych usług:

Udrażnianie umywalki, WC, zlewozmywaka, pion.
Realizujemy każde zgłoszenie do awarii urządzeń sanitarnych z których korzystanie jest niekomfortowe z lub wręcz niemożliwie. Nie stosujemy techniki typu „partyzantka”(kret, sprężyna ręczna lub przepychaczka). My demontujemy system odprowadzania i czyścimy kolejno każdą część. Uzyskujemy pewność drożności na poziomie >100%. Do bardziej złożonej trudności uruchamiamy nasze specjalne zaplecze techniczne, gwarantujące sukces.

Kanalizacja deszczowa.
Mamy doświadczenie jak skutecznie przywrócić do stanu używalności system odprowadzania deszczówki. Począwszy od wyczyszczenia rynien na dachu poprzez udrożnienie rur rynnowych, magistrali podziemnej, kratek, odstojników. W ten sposob dotrzemy do zbiorników deszczowych lub kanalizacji burzowej, uzyskując idealny prześwit. Dysponując specjalistycznym sprzętem, narzędziami oraz wiedzą nie aranżujemy posesji klienta na poligon doświadczalny czy szkołę orłów. Działamy pewnie i skutecznie. Po nas się nie poprawia.

Prace profilaktyczne, konserwatorskie.
Niemal każdy z nas wychodzi z założenia „dobrze jest, nie trza psuć”. Nie do końca jest to zgodne z prawdą. Jednak lepiej zapobiegać niż leczyć. Wykonujemy przeglądy instalacji kanalizacyjnej, hydraulicznej i gazowej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, natychmiast możemy przystąpić do naprawy. Wczesne wykrycie usterki i naprawa jest znacznie tańsza, poza tym mamy kontrolę nad czasem. Ujawnienie się usterki w nocy, gdy jesteśmy w pracy, podczas imprezy, potrafi spotęgować koszty w postaci zniszczenia sprzętu domowego, wyposażenia czy wystroju. Zatkana rura może nam kompletnie popsuć przyjęcie.

Konserwacja przydomowych oczyszczalni.
Posiadając beztlenową oczyszczalnię z drenażem musimy pamiętać o corocznym zabiegu jej czyszczenia. Nadmierne nagromadzenie osadu organicznego powoduje z czasem zatykanie drenów rozsadzających oraz „zarastanie” rur kanalizacyjnych. Konserwacja w naszym „wydaniu” polega na wypompowaniu zawartości zbiornika, ale nie do końca. Zostawiamy kilkadziesiąt litrów, umożliwiając tym samym, dalszą egzystencję istniejących i rozwój nowych kultur bakterii. Uzupełnimy lub przypomnimy o uzupełnieniu biopreparatów. Filtr porowaty (koszyk) czyścimy z odfiltrowanych ,pozostałych frakcji nie uległych bio-rozkładowi. Nie płuczemy filtra intensywnie żeby nie pozbawić go utworzonej przez bakterie błony biologicznej. Urządzeniem hydrodynamicznym (wuko) odtykamy otwory drenażowe. Płuczemy dreny z zalegającego mułu. Kontrolujemy, system odprowadzania gazów z komór (metan, siarkowodór,CO2). Na życzenie klienta, profilaktycznie wyczyścimy rury doprowadzające ścieki od domu do oczyszczalni. Zabieg ten jest dużo tańszy "teraz", ponieważ jesteśmy ze sprzętem na miejscu, niż przyjazd extra w przypadku awarii. Udzielimy krótkich wskazówek eksploatacyjnych.

Udrożnianie kanalizacji w podziemnych garażach.
Przygotowani jesteśmy do prac związanych z konserwacją lub przywróceniem drożności instalacji odprowadzającej wodę z garaży i pomieszczeń położonych pod budynkami czy poniżej gruntu.Udrożnimy kanalizację odwodniającą, wyczyścimy separatory i studzienki z zalegającego szlamu, błota, piachu. Wywieziemy zawartość zbiorników gromadzących wodę.

Skuteczne udrażnianie kanalizacji to nasz chleb powszedni.

Dotknięci problemem logopedycznym nie potrafimy wyartykułować - „nie da się”.

Nasze usługi realizujemy we wszystkich stołecznych dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Wola, Bielany, Praga, Wawer, Bemowo, Włochy, Targówek, Żoliborz, Białołęka, a także w miejscowościach sąsiadujących z Warszawą (Sulejówek, Marki, Wołomin, Kobyłka, Mińsk-Mazowiecki)