Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi hydrauliczne w zakresie ich naprawy, modernizacji i serwisu.

Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego, w tym w mieście stołecznym Warszawa.

Oferujemy wykonanie w różnych technikach.

  • Wykonywanie instalacji wodnych i centralnego ogrzewania.
  • Wymiana zaworów wszelkiego typu.
  • Naprawy bieżące, usuwanie awarii i konserwacja urządzeń hydraulicznych/sanitarnych.
  • Wymiana i instalacja wodomierzy - modyfikacje instalacji grzewczych/hydraulicznych.

Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, fachowym sprzętem, odpowiednią wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Podejmiemy się usunięcia każdej awarii, zarówno tej najmniejszej jak i tej bardzo poważnej.

Kompleksowo wykonujemy instalacje wodne, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania w blokach, domach jednorodzinnych, domkach działkowych. W przypadku "grubszych" robót zawieramy umowy na ich wykonanie oraz udzielamy pisemnej gwarancji.

Nie pobieramy żadnych przedpłat czy zaliczek na poczet tychże prac.

Pogotowie hydrauliczne Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu wszelkich uszkodzeń hydraulicznych, które mogą wystąpić zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. Każde zgłoszenie jest dla nas równie ważne, niezależnie od tego, czy awarii uległa niedrożna rura, czy cieknący kran. Zdajemy sobie sprawę, że zepsuta instalacja hydrauliczna może stanowić utrudnienie, dlatego staramy się jak najszybciej wyeliminować usterkę, udzielając gwarancji na wykonane usługi.

Ponieważ zepsucia przytrafiają się z reguły w najbardziej nieodpowiednich momentach, pracujemy przez cały tydzień w systemie całodobowym. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistycznym sprzętem i zapleczem technicznym, dzięki czemu nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Działamy na terenie miasta Warszawy, a także miejscowości położonych w promieniu 100 km od stolicy.

Usługi hydrauliczne Warszawa

Nagłe awarie hydrauliczne to nie jedyna nasza specjalność, gdyż zajmujemy się również serwisem, konserwacją oraz modernizacją wszelkich instalacji hydraulicznych i sanitarnych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, począwszy od wykonania instalacji wodnych czy centralnego ogrzewania przez okresowe przeglądy, naprawy lub wymiany zużytych elementów. Nie ma dla nas znaczenia zakres planowanych robót – obsługujemy zarówno małe zlecenia, jak również duże inwestycje wymagające specjalistycznego sprzętu oraz fachowej wiedzy czy też umiejętności. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń – zawsze znajdujemy rozwiązanie każdego problemu. Choć jeśli chodzi o usługi hydrauliczne Warszawa jest głównym obszarem naszych działań, to obsługujemy również zlecenia z innych części województwa mazowieckiego. Ponieważ pracujemy przez całą dobę, w krótkim czasie możemy podjąć się realizacji zleconych prac i szybko wykonać usługę.

Pogotowie kanalizacyjne Warszawa

Usuwanie awarii kanalizacji to kolejny obszar naszej działalności, którą prowadzimy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Nagłe zatkanie rury wewnątrz lub na zewnątrz budynku, niedrożna kanalizacja w podziemnym garażu czy zatkany zlew lub odpływ WC to tylko niewielka część usterek, które mogą się niespodziewanie wydarzyć i skutecznie utrudnić życie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce awarii, a następnie usunąć jej przyczynę. Specjalistyczny sprzęt, z którego korzystamy, umożliwia nam sprawną pracę i gwarantuje, że naprawa zostanie przeprowadzona w profesjonalny sposób. Wiemy, że aby uniknąć przykrych sytuacji związanych z wadliwym działaniem instalacji kanalizacyjnych, warto systematycznie je przeglądać, dlatego oferujemy Państwu również tego typu usługi. Obejmują one np. konserwację przydomowych oczyszczalni czy profilaktyczne udrażnianie kanalizacji deszczowej.

Nasze atuty to nie tylko zaplecze techniczne i wyszkoleni pracownicy, ale również wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym sytuacjom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.