WUKO Warszawa – ciśnieniowe udrażnianie rur i czyszczenie kanalizacji

Usługa czyszczenia ciśnieniowego rur kanalizacyjnych obejmuje wszelkie instalacje sanitarne oraz kanalizację deszczową. Nasz samochód asenizacyjny (WUKO) wyposażony jest w pompy o wydajności ciśnienia roboczego 316l/m, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem sprawia, że żadne zanieczyszczenia nie są nam straszne.

Zastosowanie metody WUKO umożliwia skuteczne udrażnianie pionów i poziomów kanalizacyjnych, wpustów ulicznych, przepompowni, separatorów tłuszczów, studni, kolektorów sieciowych oraz innego rodzaju sieci zewnętrznych, bez względu na rozmiar rur czy poziom zanieczyszczenia. Możliwe jest także oczyszczenie kanalizacji wewnętrznej. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

WUKO polega na wypłukiwaniu zanieczyszczeń znajdujących się w kanalizacji wodą pod wysokim ciśnieniem i jest w pełni bezpieczne dla środowiska. Nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych. Samochód pompuje wodę do specjalnie dopasowanej głowicy, co sprawia, że przez wąż przepływają silne strumienie wody rozbijające i wypłukujące nieczystości. Dzięki zastosowaniu dysz rotacyjnych możliwe jest usunięcie korzeni oraz złogów wapiennych. Usunięte zanieczyszczenia trafiają do studni rewizyjnej, a później do zbiornika samochodu WUKO.

Hydrokangaz działa dla Państwa na terenie całej Warszawy oraz w promieniu do 100 km. Reagujemy na każde Państwa zgłoszenie przez całą dobę. W zależności od zaistniałej sytuacji, mogą mieć Państwo pewność przyjazdu wyspecjalizowanej ekipy, która skutecznie poradzi sobie z każdym problemem.

 

WUKO Warszawa i okolice – pogotowie asenizacyjne, udrażnianie rur

Nasze usługi realizujemy we wszystkich stołecznych dzielnicach: Białołęka, Targówek, Rembertów, Praga, Wola, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Włochy, Bemowo, a także w miejscowościach sąsiadujących z Warszawą (Zielonka, Kobyłka, Marki, Wołomin, Ząbki, Józefów, Wiązowna, Otwock, Legionowo, Radzymin, Serock, Łomianki, Mińsk-Mazowiecki, Sulejówek).