WUKO Warszawa – ciśnieniowe udrażnianie rur i czyszczenie kanalizacji

Usługa czyszczenia ciśnieniowego rur kanalizacyjnych obejmuje wszelkie instalacje sanitarne oraz kanalizację deszczową. Nasz samochód asenizacyjny (WUKO) wyposażony jest w pompy o wydajności ciśnienia roboczego 316l/m, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem sprawia, że żadne zanieczyszczenia nie są nam straszne.

Pogotowie asenizacyjne Warszawa

Zastosowanie metody WUKO umożliwia skuteczne udrażnianie pionów i poziomów kanalizacyjnych, wpustów ulicznych, przepompowni, separatorów tłuszczów, studni, kolektorów sieciowych oraz innego rodzaju sieci zewnętrznych, bez względu na rozmiar rur czy poziom zanieczyszczenia. Możliwe jest także oczyszczenie kanalizacji wewnętrznej. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.

WUKO polega na wypłukiwaniu zanieczyszczeń znajdujących się w kanalizacji wodą pod wysokim ciśnieniem i jest w pełni bezpieczne dla środowiska. Nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych. Samochód pompuje wodę do specjalnie dopasowanej głowicy, co sprawia, że przez wąż przepływają silne strumienie wody rozbijające i wypłukujące nieczystości. Dzięki zastosowaniu dysz rotacyjnych możliwe jest usunięcie korzeni oraz złogów wapiennych. Usunięte zanieczyszczenia trafiają do studni rewizyjnej, a później do zbiornika samochodu WUKO.

Hydrokangaz działa dla Państwa na terenie całej Warszawy oraz w promieniu do 100 km. Reagujemy na każde Państwa zgłoszenie przez całą dobę. W zależności od zaistniałej sytuacji, mogą mieć Państwo pewność przyjazdu wyspecjalizowanej ekipy, która skutecznie poradzi sobie z każdym problemem.

Udrożnianie rur Warszawa

Większość ludzi zapomina o regularnym udrażnianiu rur do momentu, w którym pojawi się problem w postaci np. zatkanego odpływu. Tego typu awarie niosą z sobą olbrzymi dyskomfort, a także blokują możliwość korzystania z funkcjonalności konkretnego pomieszczenia. Udrażnianie domowymi sposobami często okazuje się nieskuteczne. Na szczęście nie trzeba wybierać bardzo drastycznych środków, jak demontowanie i przegląd całej instalacji. Można zgłosić się do specjalistów, którzy zaoferują niezwykle skuteczne ciśnieniowe udrażnianie rur.

Przepychanie rur Warszawa

Metoda wykorzystująca ciśnienie do czyszczenia wszelkiego rodzaju rur nie jest nowa. Stosuje się ją z powodzeniem od wielu lat. Niezawodnie usuwa zatory związane z gromadzeniem brudu, osadów, tłuszczów czy korzeni. W naszej firmie ciśnieniowe udrażnianie rur przeprowadzamy za pomocą metody WUKO. Okazuje się ona możliwa dzięki specjalistycznej instalacji, znajdującej się na odpowiednio przystosowanym samochodzie.

Udrażnianie pod ciśnieniem odbywa się bez wykorzystywania detergentów lub jakichkolwiek toksycznych preparatów. Proces ten stanowi rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla środowiska i nie powoduje dodatkowych zanieczyszczeń w miejscu wykonywanej pracy. Metoda polega na wtłoczeniu do zatkanej rury wody za pomocą bardzo wydajnej pompy. Płyn ma za zadanie wypłukać wszelkie zanieczyszczenia, które trafiają do zbiornika zainstalowanego na samochodzie. To działanie szybkie, bezpieczne, jak również bardzo skuteczne.

Ciśnieniowe udrażnianie rur Warszawa i okolice

Pierwszymi oznakami stopniowego zatykania się rur może być m.in. wolno spływająca woda, niestandardowe bulgotanie w instalacji czy nieprzyjemny zapach z odpływu. Ciśnieniowe udrażnianie to zabieg mało inwazyjny, dlatego też warto co jakiś czas prewencyjnie zlecać jego przeprowadzenie. Jeśli już dojdzie do awarii związanej z niedrożnością i potrzebne okaże się ciśnieniowe udrażnianie rur Warszawa to miasto, na którego terenie błyskawicznie rozwiążemy ten problem. Działamy także w miejscowościach sąsiadujących ze stolicą.

Nasz zespół, zajmujący się ciśnieniowym udrażnianiem rur, to bardzo doświadczeni fachowcy, którzy w swojej pracy wykorzystują specjalistyczny sprzęt. Szybko identyfikujemy problem, dobieramy odpowiednie rozwiązania i przywracamy instalacji niezawodne funkcjonowanie. Efekty ciśnieniowego udrażniania utrzymują się wyjątkowo długo – wszelkie zanieczyszczenia zostają dokładnie wypłukane nawet z trudno dostępnych zakamarków. Przestrzegając podstawowych zasad, związanych z dbaniem o drożność rur, można bardzo skutecznie zminimalizować ryzyko ponownego zatkania.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Pytanie: Czy HYDROKANGAZ zapewnia całodobową pomoc w udrożnianiu rur w Warszawie?
Odpowiedź:Tak, jesteśmy pogotowiem asenizacyjnym działającym całodobowo w Warszawie. Zajmujemy się przepychaniem i udrożnianiem rur. Usługa jest niezwykle skuteczna – wykonywana przez nasz samochód asenizacyjny (WUKO). Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili – także w święta.

Pytanie: Czy przepychanie rur pod ciśnieniem jest bezpieczne?
Odpowiedź:Oczywiście, nasza usługa udrożniania – przepychania rur Warszawa jest w pełni bezpieczna dla każdego systemu kanalizacyjnego. Nie ma podstaw do obaw, ciśnienie jest dostosowane do sieci kanalizacyjnej zapewniając skuteczność ale także bezpieczeństwo dla całej sieci.

Pytanie: Czy przepychanie rur przez HYDROKANGAZ jest bezpieczne dla środowiska?
Odpowiedź:Tak, nie korzystamy żadnych środków chemicznych dlatego nasza usługa przepychania rur i udrożniania sieci kanalizacyjnej jest w pełni bezpieczna dla środowiska. Jest to szczególne ważne np. dla ekologicznego rolnictwa, które nie może korzystać z chemicznego udrożniania kanalizacji.

WUKO Warszawa i okolice – pogotowie asenizacyjne, udrażnianie rur

Nasze usługi realizujemy we wszystkich stołecznych dzielnicach: Białołęka, Targówek, Rembertów, Praga, Wola, Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Włochy, Bemowo, a także w miejscowościach sąsiadujących z Warszawą (Zielonka, Kobyłka, Marki, Wołomin, Ząbki, Józefów, Wiązowna, Otwock, Legionowo, Radzymin, Serock, Łomianki, Mińsk-Mazowiecki, Sulejówek).